MotorAvonturist Wintertreffen 2019: 16-17 februari 2019!

MA_wintertreffen_header_2019

Nog een kleine week en het is zo ver! Wintertreffen 2019 op 16 en 17 februari. De locatie van dit treffen zal het natuurkampeerterrein de Vlagberg in Sint-Anthonis zijn (adres voor navigatie: Bosweg 42).

Een aantal dingen zijn leuk/handig/goed om te weten:

– Het is een natuurkampeerterrein, wat beheerd wordt door de lokale boswachter, deze is niet constant aanwezig maar zal zo nu en dan eens langs kunnen komen. Zolang wij ons enigszins aan de regels houden zal er niet veel aan de hand zijn.
– Het terrein beschikt over een gebied met kampeerplaatsen zonder elektra-aansluiting, indien mogelijk (maar dat weten we pas bij aankomst) zullen we de plaatsen 9 en 10 gaan gebruiken.
– Er zijn 2 kampvuurplaatsen aanwezig, beiden met voldoende zitgelegenheid eromheen. Ook is er gratis stookhout aanwezig, dit is droog maar moet wel gezaagd worden (materialen zijn aanwezig).
– Aangezien het terrein zo dicht mogelijk bij de natuur moet blijven is er geen terreinverlichting, savonds is het dus ECHT donker! Neem een zak/hoofdlamp mee!
– Er is geen eetgelegenheid wat ons kan voorzien in een diner of ontbijt, neem dit zelf mee! In het dorp zijn 2 supermarkten aanwezig. (Bij de kerk)
– Aankomst is wenselijk tussen 16:00 en 17:00, zoals vermeld, het is donker en dat is onhandig met het opbouwen van je tentje!
– Betaling is uitsluitend per pin!
– Als je op locatie komt stuit je op een houten slagboom, hier kan je omheen, iets verder aan de linkerkant wederom een houten slagboom, ook hier kan je omheen. rechtdoor het terrein op.

Dan nog specifiek voor de belangstellenden: Er is een offroadroute uitgezet van ongeveer 100 kilometer die vertrekt vanuit het prachtige dorp Liempde (Bij Boxtel, tussen Eindhoven en Den Bosch). Het verzamelpunt is de kiosk in het centrum, adres voor navigatie is Barrierweg 6 in Liempde.
Verzamelen hier om 12:30 en vertrek om 13:00.

De weersvoorspellingen zijn goed en eigenlijk niet wintertreffen waardig, dus ook voor de koukleumen, meld je aan!

Voor meer informatie kan je terecht op onze community.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Blog: Back Home From Home Blog: East Infection Blog: Maasland naar Nepal Blog: Op weg naar het noorden Blog: Peters grote motorreis Blog: We Want Adventure Filmpjes & verslagen
Paalkamperen Oeverlanden Hollands Diep

Afgelopen weekend gingen we nog eens paalkamperen bij de Oeverlanden van...

Reizen: TET Zwitserland – desolaat genieten

Elke echte motoravonturist is ondertussen wel op de hoogte van het...

Motorrijden in Hongarije

Hongarije, of zoals de Hongaren zelf zeggen; Magyarország, is voor velen...

Bagage, kit & pakken Eten, drinken & koken Kleding Overnachten Sleutelen Universeel
Opzouten! Bescherm je motor tegen de pekel!

Dit jaar helaas geen wintermeeting voor de Motoravonturisten! Normaal zijn we...

How to: onderdelen ontroesten met elektrolyse

Je kan makkelijk je roestige onderdelen van je oldtimer zelf ontroesten...

Motorkamperen voor beginners

Heel wat jaren geleden heeft Daniël ons als motoravonturisten al wat...

Kamperen Kleding Motoren Reisverslagen & boeken Tenten Tools Vakmanschap
Paul haalt verhaal
Boekrecensie: Paul haalt verhaal

Een boekrecensie over het boek Paul haalt verhaal van Paul Weekers....

Husqvarna Norden 901 op komst

Husqvarna, de gekende producent van crossmotoren, is al enkele jaren bezig met...

Quickhiker Ultralight 2
Quechua Quickhiker Ultralight 2 – Review

Met het komende kampeerseizoen in zicht is het weer hoog tijd...

AFGELAST! Tour des Oeufs 2020, paasweekend!

In verband met het Coronavirus is de locatie tijdens pasen nog...

Terugblik: Motoravonturist wintertreffen 2020

Alweer een week geleden. Wat gaat de tijd toch snel. Iedereen...

Motoravonturist Wintertreffen 2020

Het is weer bijna februari en onze trouwe avonturisten weten wat...

Tour des Oeufs 2019 – Terugblik!

Goed weer, mooie wegen, fijne sfeer, lekker eten en veel bier!...

Honda XL350R: back on the road

Na de snelle aankoop van mijn oude Enduro werd meteen de hele...

Het zwarte gat: 1985 Honda XL350R

Ben je bekend met de aandoening van motoritis? Het is een...

Project Enfield Bullet 350 – STEM: Hoe moet het nu verder? Herstellen, transplantatie of dieselombouw?

Nu het blok nogal stevig in de soep is gedraaid, krijgt...

Project Enfield Bullet 350 – Operatie motorblok

Zoals dat gaat met nieuwe projecten, begon ik vol goede moed...