Ik ga op reis en neem mee – Paklijst Janus 2013

paklijst_janus-1

Helaas is het toch echt handiger om meer mee te nemen dan je favoriete whisky. Zo had Peter al een paklijst gepost, maar dat was een leidraad. Deze versie is gedetailleerder. Over een week gaan we door heel Europa en de voorbereidingen zijn in volle gang, mijn paklijst is dus al nagenoeg definitief.

Over een boel op deze lijst hoef ik niet na te denken, dat heb ik namelijk standaard bij me op de motor. Denk daarbij aan de multitool, EHBO set, tiewraps, maar ook een complete gereedschapsset. Er is hier en daar zeker sprake van overdaad, maar wat dit keer weer overbodig zal zijn zal pas duidelijk worden als ik weer thuis ben.

Slapen

Eten

Kleding

Electronica

  • Telefoon
  • Luchtbedpomp
  • Hoofdzaklamp, Black Diamond
  • GPS, Tomtom Rider
  • Kabels voor telefoon en GPS

Toilettas

  • Tandenborstel & tandpasta
  • Zeep
  • Deodorant
  • Scheermes & scheerzeep
  • Badhandoek
  • Norrit, Ubiprofen, Rennie
  • Tekenpincet
  • Nagelknipper

Gereedschap en reserve onderdelen

  • Reserve contact- & koffersleutel
  • Gereedschapsset inclusief handpomp voor de banden
  • Motorolie
  • Koppelings- en gaskabel
  • Rotor (het blijft een BMW tweeklepper…)
  • Gaffer tape
  • Tiewraps
  • Binnenband voor & achter
  • Reserve lampen en zekeringen
  • Multitool, Victorinox SwissTool Spirit

Overig

 

4 thoughts on “Ik ga op reis en neem mee – Paklijst Janus 2013

  1. Tampons

    Ik heb zelf altijd wat tampons in mijn gereedschapsrol. Niets is makkelijker om een (kamp)vuurtje aan te steken. Als theezakje ff in je tank dopen, onderin je aanmaakhout leggen en het “lontje” aansteken.

    P.s. niet te lang in tank laten zitten anders past ie bij de modernere motoren niet meer door de opening 😉

    Gruzzels Bertje

  2. Afwasborstel, afwasmiddel, theedoek? Ik doe de vaat gewoon met shampoo en met mijn zakdoek. Maar jij neemt blijkbaar geen shampoo mee. Hoe was je je haar dan? Toch niet met afwasmiddel mag ik hopen?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *